Vycházka Hradecké lesy
V posledním týdnu tohoto školního roku jsme společně se třídou 2. A vyrazili na vycházku do Hradeckých lesů. Děti si pohrály na Rytířském hradišti, kde stavěly stavby z písku. Prozkoumaly také rytířskou věž a skákaly do písku, přičemž porovnávaly své skoky se skoky různých zvířat. Vycházku jsme zakončili v cukrárně, kde jsme si dali výbornou zmrzlinu. Více fotek najdete ve fotogalerii.