Den Země
K příležitosti konání Dne Země jsme vytořili modely planety, kde jsme místo kontinetů nalepili vatu. Na ni jsme pak nasypali semínka řeřichy. A po pár dnech máme planetu krásně zelenou. Péče o ni je docela oříšek, ale to i o tu skutečnou.
K příležitosti konání Dne Země jsme vytořili modely planety, kde jsme místo kontinetů nalepili vatu. Na ni jsme pak nasypali semínka řeřichy. A po pár dnech máme planetu krásně zelenou. Péče o ni je docela oříšek, ale to i o tu skutečnou.