2021 24. 2.

Informace k vydání mimořádných opatření MZ

Vážení rodiče,

žádáme vás, aby byly vaše děti od 1. 3. 2021 do školy vybaveny předepsanými ochrannými pomůckami (jednorázovými rouškami, respirátory, případně nanorouškami). Děkujeme

2021 22. 2.

Upozornění - školní jídelna

Vážení rodiče, milí žáci,

upozorňujeme vás, že v době jarních prázdnin od 8. do 12. 3. nebude školní jídelna vařit pro děti v distanční výuce.

2021 12. 2.

Informace pro žáky a rodiče

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě současných protiepidemiologických opatření zůstávají základní školy až do odvolání v režimu distanční výuky. Do školy budou nadále chodit pouze žáci prvních a druhých tříd.

Možnost odebírat obědy ze školní jídelny do jídlonosičů v době od 13:30 do 14:00 samozřejmě trvá.

2021 5. 2.

Informační leták o působnosti veřejného ochránce práv určený dětem a mladým dospělým

Další informace o činnosti veřejného ochránce práv můžete získat na webových stránkách deti.ochrance.cz nebo na youtube kanálu ombudsmana.

Odkaz na informační leták

2021 25. 1.

Barevný týden

Díky dětem z prvních a druhých tříd naše škola v týdnu od 11.  do 15. ledna doslova hýřila barvami. Děti se v rámci „Barevného týdne“ každý den převlékly do jiné barevné kombinace, a zpestřily tak školní chodby i třídy. Pondělí bylo duhové, úterý červené, středa modrá, čtvrtek zeleno-žlutý a pátek černo-bílý. Podívejte se, jak jim to slušelo!

             

2021 23. 1.

Desktopové aplikace Office pro žáky

Naše škola nově disponuje předplatným Microsoft Office 365 A3 pro studenty, což všem našim žákům umožňuje nainstalovat si desktopovou verzi Office až na pět vlastních zařízení (pc, tablet, mobil). Instalace je žákům přístupná přes jejich školní e-mailovou schránku a platí pouze po dobu studia na naší škole. 

2021 3. 1.

Akce "Dobrý skutek"

V rámci akce "Dobrý skutek" se třída 5. B rozhodla obdarovat kočičky a pejsky z útulku v Hradci Králové. Děti přinesly různé pelíšky, hračky a krmivo, dobrovolně také vybraly 1000 Kč, za které společně koupily další dobroty. Vše odvezly do útulku, aby v době Vánoc potěšily jeho klienty.