2020 13.1.

Přijímací zkoušky nanečisto

Dne 26. 2. 2020 se konají přijímací zkoušky nanečisto z českého jazyka a matematiky pro žáky 9. ročníku, které tentokrát organizuje Magistrát města Hradce Králové. Žáci se mohou přihlásit prostřednictvím přihlášek, které obdrželi. Po jejich odevzdání získají bližší informace.

Pozvánka

Anonymizované výsledky přijímacích zkoušek nanečisto

2020 25.2.

Úspěchy našich žáků na Olympiádě v Aj

Dne 18. února se konalo okresní kolo Olympiády v Aj. Naši školu reprezentovali Michaela Brojáčová z 9.A a Martin Říha z 6.A. Martin se ve své kategorii umístil na hezkém šestém místě. Míša obsadila krásné 2. místo, a postupuje tak do krajského kola, které se uskuteční v polovině března. Míše moc gratulujeme a držíme jí palce.
2020 19.2.

Lyžařský kurz

16. února odjeli naši žáci sedmého ročníku na lyžařský kurz do Olešnice v Orlických horách. Mají možnost zdokonalit se v technice sjezdového lyžování a proběhnout se na běžkách, ale současně si společně užít týden v horské přírodě.

2020 13.2.

Sovičky z Mandysky na Prezentiádě

Koncem loňského roku vyhlásil Magistrát města Hradce Králové 1. ročník Prezentiády, Soutěžící měli za úkol vytvořit prezentaci a následně ji předvést. Zadané téma „On to udělá někdo jiný“  zaujalo dvě dívky z 8. A – Emu Zezulkovou a Simonu Šmejdovou. Dívky si připravily prezentaci s námětem ochrany životního prostředí. Ve čtvrtek 13. 2. pak naši školu se svojí prací reprezentovaly v Knihovně města Hradce Králové.

2020 7.2.

"Básniček není nikdy dost"

Dne 6. 2. 2020 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže „Básniček není nikdy dost“, kterého se zúčastnilo celkem 41 recitátorů ve čtyřech kategoriích.

Do okresního kola postupují Helena Karlíková (4. A) společně s Nelou Jedličkovou (4. A), z vyšších ročníků Viktorije Marchyshyn (7.B) a Michaela Řečínská (7. B).

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme.

2020 5.2.

I ve mně je lídr - zpravodaj 01/2020

Milí rodiče,

právě vyšlo další číslo našeho pravidelného zpravodaje. Dozvíte se v něm, jak společně pracujeme na osvojování sedmi návyků, co se nám daří a na čem ještě budeme muset zapracovat.

2020 29.1.

Zápisy nanečisto

Vážení rodiče, zveme Vás a Vaše budoucí prvňáčky na zápisy nanečisto, které se budou konat od 16 hodin 13. 2. , 19. 3. a 1. 4. 2020. Seznámíme Vás s prostředím školy i učiteli. Dozvíte se, jak s dítětem pracovat a jak ho připravit na vstup do školy. Pokusíme se společně projít jednotlivé činnosti, které ovlivňují úspěšný start do první třídy. Budeme se snažit, aby se Vaše dítě do školy těšilo a Vy, jako rodiče, nemuseli mít ze školy obavy. Těšíme se na Vás.

Odkaz na plakát