2021 25. 1.

Barevný týden

Díky dětem z prvních a druhých tříd naše škola v týdnu od 11.  do 15. ledna doslova hýřila barvami. Děti se v rámci „Barevného týdne“ každý den převlékly do jiné barevné kombinace, a zpestřily tak školní chodby i třídy. Pondělí bylo duhové, úterý červené, středa modrá, čtvrtek zeleno-žlutý a pátek černo-bílý. Podívejte se, jak jim to slušelo!

             

2021 23. 1.

Desktopové aplikace Office pro žáky

Naše škola nově disponuje předplatným Microsoft Office 365 A3 pro studenty, což všem našim žákům umožňuje nainstalovat si desktopovou verzi Office až na pět vlastních zařízení (pc, tablet, mobil). Instalace je žákům přístupná přes jejich školní e-mailovou schránku a platí pouze po dobu studia na naší škole. 

2021 18. 1.

Informace k provozu školní jídelny

Vážení rodiče,

dne 29. 1. jsou pololetní prázdniny a školní jídelna pro děti v distanční výuce nevaří.

V ostatní dny si  mohou žáci i nadále vyzvedávat obědy do jídlonosičů v době od 13:45 do 14:00.

2021 3. 1.

Akce "Dobrý skutek"

V rámci akce "Dobrý skutek" se třída 5. B rozhodla obdarovat kočičky a pejsky z útulku v Hradci Králové. Děti přinesly různé pelíšky, hračky a krmivo, dobrovolně také vybraly 1000 Kč, za které společně koupily další dobroty. Vše odvezly do útulku, aby v době Vánoc potěšily jeho klienty. 

                 

2020 28. 12.

Informace k organizaci výuky od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě nových opatření MŠMT bude od 4. 1. 2021 probíhat prezenční výuka pouze v 1. a 2. ročnících. Ostatní žáci se budou vzdělávat opět distančně. Rodiče žáků 1. stupně budou o průběhu výuky informováni třídními učiteli. 

Žáci v distanční výuce mají i nadále možnost si vyzvedávat oběd do jídlonosičů ve školní jídelně - vždy od 13:45 do 14:00. Pokud máte o obědy zájem, přihlaste si je, prosím.

Rozvrh distanční výuky pro žáky prvního stupně:

Rozvrh distanční výuky pro žáky druhého stupně:

 

2020 17. 12.

Přání

Vážení rodiče, milí žáci, věrní přátelé školy,

děkujeme vám za přízeň a spolupráci v tomto roce a přejeme mnoho hezkých chvil strávených v kouzelné atmosféře Vánoc, do nového roku potom pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, lásky, klidu a pohody.

Věříme, že příští rok bude vlídnější k našim vzájemným setkáváním. 

Vedení školy a pedagogové ZŠ Mandysova