2020 27.3.

Informace pro rodiče v době mimořádných opatření

2020 26.3.

Zápis do 1. tříd

Odkaz na elekronickou přihlášku zde.

Podpis elektronické přihlášky:https://sirs.cz/zs-mandysova-hk-s4/rezervacni-system/podpis-elektronicke-prihlasky-r14.htm

Informace zde.

Zápis ZUŠ 2020

Do školského obvodu ZŠ Mandysova patří:

Ulice 17. listopadu, Akademika Heyrovského, Botanická, Brněnská (od ulice Hradecká po ulici Palachova), Brožíkova, Červeného, Dobroslavova, Domečkova, Durychova, Hradecká, Jana Masaryka, Kejzlarova, Křivá, Mandysova, M. Pujmanové, M. Majerové, Na Břehách, Na Jezírkách, Na Potoce, Na Rozhraní, Okrajová, Oldřichova, Pajkrova flošna, Pod Zámečkem (od ulice Durychova po ulici Palachova), Potoční, Příčná, Selicharova, Slunečná, Sokolská, Souběžná, Ševčíkova, Školská, Štolbova, celá třída Edvarda Beneše.

2020 21.3.

Poděkování Kátě Samkové z 9.B

Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat naší žákyni 9. ročníku Kátě Samkové, která se rozhodla pomáhat svému okolí, a tak začala šít roušky. Nejen pro členy rodiny, ale i zdravotníky FN HK už jich vyrobila 115 a další jsou na cestě. 

Jsme na Tebe pyšní, Káťo!

2020 17.3.

Online vzdělávání - výukové zdroje

Vážení rodiče,
připravili jsme nabídku aplikací a odkazů na stránky sloužící k procvičování látky nejrůznějších předmětů. Výukové zdroje budeme postupně rozšiřovat. Budeme rádi, když Vám pomohou.

Výukové zdroje

2020 16.3.

Žádost o ošetřovné

Vážení rodiče,

potvrzení žádosti o ošetřovné pro dítě do 13 let z důvodu uzavření školy budeme nadále vydávat už pouze elektronicky. Žádný dokument nevyplňujte, zašlete jen žádost na adresu rozdolska@mandyska.cz. Paní Rozdolská doklad vyplní, potvrdí a oskenovaný pošle na Vaši adresu.

2020 11.3.

Zadávání domácích úkolů po dobu uzavření školy

Vážení rodiče,

po dobu trvání  mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví o uzavření škol budeme zasílat zadání domácích úkolů pro Vaše děti na Vaše emailové adresy. 

Vzhledem k závažnosti situace Vás prosíme o spolupráci. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Jan Faltýnek, ředitel školy