Užijte si prázdniny, úřední hodiny každé pondělí dopoledne
Vážení rodiče, milí žáci i přítelé naší školy,
přejeme Vám klidem a pohodou naplněné letní prázdniny.
V případě, že byste potřebovali navštívit během července nebo sprna naši školu, jsme Vám k dispozici během úředních hodin každé pondělí od 9 do 12 hodin.
Krásné léto, Vaše Mandyska.
